ניהול ואחזקת נכסים בתל אביב

גרים בתל אביב? נתקלים בקשיים מהותיים בניהול בניין המגורים שלכם? לפני שהדברים יוצאים מכלל שליטה כדאי לכם לשנות גישה ולהעביר את ניהול הבניין לגורם חיצוני מקצועי, כמו חברת אדן. מדובר בחברה מובילה ומוערכת המספקת מענה שלם לכל הקשור בצורכי ניהול ואחזקת נכסים בתל אביב, עבור בנייני מגורים ומשרדים כאחד.

ניהול ואחזקת נכסים בתל אביב

חשיבותו של ניהול בתים מקצועי

ברור לנו כי לדרך בה מנוהל בניין מגורים בתל אביב יש השפעה ישירה על רמת החיים של דייריו. בכדי להגיע לרמה זאת ולענות על צרכי הדיירים נדרשים ועד הבית וכלל הדיירים השקעה רבה וירידה לפרטי הפרטים בתחומים שונים, תוך שמירה על עמדה אובייקטיבית הרואה את צרכי הכלל לצד צרכי הפרט. לטובת שלום בית ושמירה על איכות החיים, במרבית המקרים עדיף להעביר את המשימה לידי גורם מקצועי, אובייקטיבי, אמין ומיומן. חברתנו תחליף את ועד הבית ותטפל באופן יעיל, מהיר וחסכוני בכל צרכיו הייחודיים והשוטפים, לרבות כל הקשור בגבייה ועד לתחזוקת הבניין.

מענה יעיל ואיכותי לכל צורכי הבניין המשותף

עם שירותי ניהול ואחזקת נכסים בתל אביב של חברתנו, המנוהלים ומפוקחים על ידי צוות מיומן ומנוסה, תזכו למענה מקיף לכל צורכי הבניין המשותף שבו אתם גרים:

  • ניהול ותחזוקה של כל צורכי הבניין לרבות גביה, העסקת עובדים, ביטוחים, ניקיונות, תחזוקת מעלית וכו'.
  • עבודות פיקוח וניהול מקצועיות בשקיפות מלאה, המספקות מענה מהיר, חסכוני ויעיל לכל צורכי ניהול ותחזוקת הבניין.
  • עשרים וארבע שבע – עימנו תזכו למענה מהיר סביב השעון לכל קריאה, צורך ובקשה, בכל יום ובכל שעה.
  • גביה – אנו מספקים טיפול מלא בכל צורכי גביית המיסים של ועד הבית.
  • ניהול מקצועי של חשבונות הבניין הכולל גם מתן ייעוץ משפטי.
  • תחזוקה – הצוות המקצועי שלנו מפקח אחר כל עבודות תחזוקה המבוצעות בבניין,  כדי להבטיח את תקינות המבנה וחזותו האסטטית.
  • ניהול חסכוני – הידע המעמיק שלנו בתחום לצד שיתופי פעולה עם ספקי שירות מובילים, תורם להפחתת עלויות ניהול הבניין.
  • שקיפות – אנו מספקים באופן שוטף דוחות שונים, לרבות מאזני תשלומים ופירוט של חשבון הבניין.

לעבור לניהול יעיל ונכון

בכדי להתחיל לעבוד עם חברתנו ולזכות למענה יעיל ונכון לניהול ותחזוקת הבניין שלכם, נקבע מועד לפגישה ראשונית בין נציגות הבניין לנציגים שלנו. בפגישה זו נבין כיצד נוהל ותוחזק הבניין עד כה, ונקשיב לצרכים ולדרישות. בהמשך, לאחר ששירותי חברתנו אושרו באסיפת דיירים ברוב של שישים ושישה אחוז, נחתום על חוזה התקשרות ונספק לכם הצעת מחיר ברורה המפרטת את כל ההוצאות המבוקשות והנדרשות. מההצעה ייגזרו דמי הניהול החודשיים של כל דירה ועלות ועד הבית. כעת, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להרפות מהמושכות ולתת לנו לנהל את הנכס על הצד הטוב והיעיל ביותר.

תפריט נגישות