ניהול ואחזקת נכסים ברמת גן

יש לכם נכס להשקעה ברמת גן ואין לכם זמן להתעסק איתו? מחפשים חברה מקצועית שתנהל ותתחזק אותו באופן הטוב ביותר? עם חברת אדן תזכו לשירותי ניהול ואחזקת נכסים ברמת גן באיכות ובמקצועיות גבוהה ביותר.

השירות מיועד בין היתר ללקוחות פרטיים בעלי נכסים שאין להם את הניסיון או הפנאי למטלות אלו, לרבות כאלו הגרים הרחק מהנכס באזור אחר בארץ או בחו"ל. כמו כן, השירות מיועד ללקוחות שיש להם הרבה נכסים, הנדרשים בתחזוקה וניהול שוטפים, ולחברות המחזיקות ברמת גן וסביבתה בנכסים להשקעה.

ניהול ואחזקת נכסים ברמת גן

מרכיבי שירותי ניהול ואחזקה

שירותי ניהול ואחזקת נכסים ברמת גן המסופקים על ידי חברתנו כוללים שורה ארוכה של פעולות, המותאמות לכל צורך ייחודי של נכס. בין היתר פעולות אלו כוללות:

  • הכנת נכס להשכרה-  לרבות ניקונו, שיפוצו והשבחתו.
  • השכרת הנכס – החל מפרסומו בערוצי תקשורות שונים, דרך סינון שוכרים מתאימים בהתאם לרשימה ארוכה של דרישות, עריכה וחתימה על חוזה שכירות במחיר אופטימאלי, מתן שירותי תחזוקה שוטפים וגביית תשלומים במועדם.
  • חשבון בנק – במידת הצורך אנו גם נדאג לנהל עבור הנכס חשבון בנק מיוחד.
  • יעוץ מס – בכדי למקסם את רווחיות הנכס שלכם אנו מעניקים גם יעוץ מס מקצועי.
  • יעוץ משפטי – ניתן לצרכים שונים לרבות עריכת חוזים והתנהלות מול דיירים שאינם עומדים בתשלומים ובמחויבות נוספות כלפי הכנס.
  • ייצוג מול שוכרים, שכנים ועד בית ורשויות רלוונטיות.
  • מכירת נכס-  שירות מקיף הכולל שיפוץ הנכס והכנתו למכירה, פרסומו בערוצים שונים, הצגת הנכס בפני קונים פוטנציאליים, ועוד.
  • הנפקתם של דוחות תקופתיים – מסופקים בשקיפות מלאה ומפרטים בין היתר עלויות והוצאות שונות עבור הנכס.

מקצועיות חסרת פשרות

על ידי בחירה בחברתנו לקבלת שירותי תחזוקה וניהול נכסים באזור רמת גן, תוכלו להיות רגועים בידיעה שהנכס שלכם מנוהל על ידי הגורם הטוב והמקצועי ביותר שניתן לבקש. המקצועיות שלנו נשענת על שנים רבות של ניסיון, היכרות מעמיקה עם הענף, ידע רב ועדכני בתחום וגישות עבודה מתקדמות.

רמה גבוהה זו של מקצועיות ניכרת בכל היבט של עבודתנו. כך למשל, ההיכרות המעמיקה שלנו עם ענף הנדל"ן במרכז בכלל וברמת גן בפרט תאפשר להכשיר את הנכס שלכם עבור מחיר אופטימאלי. מצד שני, אנו נחסוך לכם בעלויות תחזוקה על ידי עריכת מכרז עבור עבודות שונות הנדרשות עבורו, ובחירה בחברה מומלצת עם הצעת המחיר המשתלמת ביותר. ואם לא די בכך, אנו נפקח באופן צמוד אחר עבודות התחזוקה השונות המבוצעות בנכס, ונדאג שיבוצעו בהתאם לתוכנית עבודה כפי שנקבע מראש, באופן הטוב והאיכותי ביותר.

וזו רק ההתחלה כי עבודה עימנו מציגה עוד שורה ארוכה של יתרונות מהותיים. כך למשל, נדאג שתקבלו את תשלומי השכירות במועד שנקבע מראש ללא כל טרחה מצדכם

תפריט נגישות