ניהול ואחזקת נכסים בגבעתיים

גבעתיים, כמו ערים נוספות במרכז, הפכה למוקד מבוקש להשקעות נדל"ן  בקרב משקיעים מישראל ומחו"ל. רבים מהמשקיעים מבקשים לנהל ולתחזק את הנכס שלהם בעזרת חברה מקצועית, ובצדק. ניהול ואחזקת נכס באופן נכון, המניב כמה שיותר תשואות, הינו מטלה לא פשוטה הכרוכה בהשקעת אנרגיה וזמן רב, ובקבלת החלטות נכונות לגבי הנכס.

בין החברות היותר בולטות בתחום ניהול ואחזקת נכסים בגבעתיים מצויה חברת אדן הוותיקה והמוערכת, המטפלת בשורה ארוכה של נכסים באזור המרכז בכלל ובגבעתיים בפרט. החברה ידועה במקצועיותה ואמינותה ומספקת לכל לקוח מכל מגזר ובכל קנה מידה מענה שלם המותאם במדויק לצרכיו ורצונותיו.

גבעתיים

הצורך בהעסקת חברה מקצועית

לכל מי שיש נכס ידוע שלא מדובר בנתיב השקעה פסיבי, והוא אינו מסתכם בבדיקה ששכר הדירה נכנס לחשבון הבנק בסוף החודש. למעשה, בכדי לזכות בתשואות קבועות וגבוהות מנכס הוא נדרש בניהול ופיקוח, ובטיפול מיידי בקשת רחבה של צרכים. כפי שאומרים: מרבה נכסים מרבה דאגות, וככול שיש לכם יותר נכסים כך גם ההתעסקות עימם גדלה.

כך למשל, יש לוודא השכרה שוטפת של הנכס עם מזעור מרבי של תקופות בהן הוא עומד ריק, וכן לוודא את השכרתו עבור המחיר הגבוה ביותר האפשרי בשוק. כמו כן, יש לבחור בקפידה את הדיירים ולוודא שהם אנשים אמינים ואחראיים שישמרו על הנכס וישלמו את מלוא התשלומים הנדרשים. וזו רק ההתחלה: נכס גם נדרש בפעולות תחזוקה רבות, צפויות או מפתיעות, ויש לארגן עבורן בעלי מקצועי טובים במחיר כמה שיותר משתלם. בכדי לטפל בנושאים אלו ועוד רבים נוספים באופן היעיל ביותר, ובכדי להרוויח כמה שיותר מהנכס שלכם, מומלץ לפנות לגורם מקצועי בעל ידע וניסיון רב בתחום.

שירות מקצועי למגוון קהלים

אנו מנהלים ומתחזקים נכסים בגבעתיים עבור גורמים רבים ושונים במשק, פרטיים ועסקיים כאחד. בין היתר אנו מטפלים בנכסים של משקיעים פרטיים מהארץ או מחו"ל, הרוצים להפיק רווח ותשואות מקסימאליות מהנכס שברשותם, עם כמה שפחות השקעה מצידם. כמו כן, אנו מספקים שירות לאנשים שיש ברשותם מספר גדול של נכסים, המבקשים ניהול מקצועי שלהם. בנוסף, שירותנו מיועדים לחברות שיש ברשותן נכסים להשקעה, לצורכי מכירה או השכרה, המחפשות גוף מקצועי שינהל אותם. יש לציין כי מלבד ניהול נכסים ספציפיים אנו גם מנהלים ומתחזקים בניינים שלמים עבור ועדי בית ועבור מגדלי יוקרה.

אחריות מלאה על ניהול ואחזקת הנכס

שירותי ניהול ואחזקת נכסים בגבעתיים המסופקים על ידי חברתנו, מקיפים את כל תחומי ההתעסקות בנכס ומשאירים אתכם ליהנות מנכס מושקע עם תשואות אופטימאליות. בין היתר שירותינו כוללים:

  • הכנת הנכס לקראת השכרה לרבות ניקיונות , שיפוצים והשבחה.
  • פרסום הנכס באמצעים שונים לאיתור שוכרים מתאימים.
  • סינון קפדני של השוכרים ובחירה בכאלו העומדים בתנאים ודרישות מבוקשות כדוגמת מצב כלכלי יציב, המלצות ממשכירים קודמים וכו'.
  • השכרת הנכס במחיר אופטימאלי לשוק וייעוץ משפטי לעריכת חוזה שכירות נכון.
  • תחזוקה שוטפת של הנכס וטיפול בכל בעיה העולה בו באופן היעיל והחסכוני ביותר.
  • גבייה שוטפת של שכר דירה, ביטוחים ותשלומים שונים כמו חשמל וארנונה. כמו כן,  במידת הצורך נעשה שימוש באמצעים משפטיים קבילים.
  • שיפוץ נכס לקראת מכירה או השבחה.
  • מתן דוחות רבעוניים בשקיפות מלאה אודות מצב הנכס, הכנסותיו והוצאותיו.

תפריט נגישות