חברת ניהול ועד בית | ניהול נכסים | חברת ניהול בניינים | חברת אחזקה לבניינים | חברת אחזקה לבניין | חברות אחזקה לבניינים

אודות

חברת אדן מתמחה בניהול פרויקטים ואחזקה של בתים משותפים ובנייני משרדים. החברה ממוקמת בתל אביב, ומנהלת נכסים באזור תל אביב וגוש דן.

החברה הוקמה מתוך הבנה, כי אופן הניהול של בית משותף משפיע באופן ישיר על איכות חיי הדיירים, ולפיכך צורך תשומות רבות מהמתגוררים בו בכלל ומ'ועד הבית' המנהל אותו, בפרט. אי לכך, מן הראוי שאחזקת הבניין תיעשה בידי גוף חיצוני, אובייקטיבי, מקצועי ומנוסה.

חברת אדן מתמחה בהחלפת 'ועד הבית' בבתים משותפים ובשיפור תחזוקת המבנה, גביית ועד הבית וטיפול מקצועי, זול ומהיר בבעיות השוטפות, והכל בשקיפות מלאה מול הדיירים.

לחברה צוות ניהול מנוסה המפקח על תחזוקת הבניין, ומספק מענה מהיר לקריאות הדיירים בעת הצורך, בכל שעות היממה.

חלק קטן ממכלול השירותים שאנו מציעים:

טיפול מלא בגביית מיסי 'ועד הבית'.

זמינות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

הוזלה משמעותית בעלויות ועד הבית.

פיקוח מקיף של אנשי מקצוע על תחזוקת הבניין ומצבו האסתטי.

ניהול חשבונות וייעוץ משפטי.

שקיפות מלאה לכלל הדיירים באמצעות דוחות המפרטים את מצב החשבון ופירוט מאזן התשלומים.

איך מתחילים?

שלב ראשון – פגישה בין נציגי החברה לבין נציגות ועד הבית הנוכחית

בפגישה זו נמלא דוח מפורט על מצבו התחזוקתי של הבניין, נציגיי הדיירים יציגו בפנינו את אופן התנהלותו הנוכחי של לבניין (עובדים, ביטוחים, תחזוקה, מעלית, ביטוחים וכו'), וכמו כן את ציפיותיהם ודרישותיהם לתחזוקה העתידית.

שלב שני – כינוס אסיפת דיירים

באסיפה זו יוחלט האם יועבר ניהול ועד הבית לחברתנו. לפי חוק המקרקעין ותקנון מצוי לבית משותף – יש לקבל את ההחלטה ברוב של 66% מן הדיירים. כאשר מתקבלת ההחלטה – חותמים שני הצדדים על חוזה לשירותי ניהול ואחזרת הבניין.

שלב שלישי – הגשת הצעת מחיר

בהתבסס על דוח פירוט ההוצאות ודרישות הדיירים, תוגש לוועד הצעת מחיר פשוטה, מפורטת ונהירה, הכוללת את פירוט ההוצאות ועלותן. מהצעת התקציב תיגזר עלות ועד הבית ודמי הניהול לדירה לחודש

תפריט נגישות